HLEDÁME NOVÉ ZAMĚSTNANCE

Přijmeme do našeho kolektivu ženu i muže na pozici prodeje součástek a přípravy objednávek. Čtěte ...

Minimální cena nákupu.

Upozorňujeme zákazníky,že minimální cena nákupu je 200Kč bez poštovného. Objednávky s menší hodnotou nelze dokončit.

Kontakt

Kontakt

Zaslání a platba ČR

Zboží zasíláme Českou poštou obchodním balíkem na dobírku a nebo přepravní společností PPL u které vám půjde zboží taktéž na dobírku.

 • Expediční náklady jsou stanoveny pro dobírku paušální částkou 140,- Kč.
 • Přepravce PPL vyžaduje příplatek 60,- Kč při zasílání PNEUMATIK který vám bude přiúčtován k expedičním nákladům.
 • Expedice balíků Českou poštou probíhá ve všední dny od 10:00 do 13:00.,doručení balíků probíhá následující pracovní den po expedici.
 • Doručování profi balíků probíhá ve všední dny přibližně v časech 7:00-16:00. Tento čas se liší v jednotlivých lokalitách. Toto doručování na drtivé většině míst v České republice neprovádí běžný poštovní doručovatel, ale rozváží je speciální rozvoz České pošty, proto je třeba vyčkat rozvozu na uvedené dodací adrese.
 • Bližší informace můžete zjistit telefonicky na Vaší poště.
 • V případě, že nebudete na místě zastižen(a), bude Vám zanecháno oznámení o uložení zásilky na Vaší pošte, kde je posléze nutno si zásilku vyzvednout (dle pracovní doby pošty v místě určení). Občas se bohužel stane, že oznámení není z nějakého důvodu zanecháno (bližší informace proč se tak v konkrétním případě nestalo, jistě podá pošta v míste Vašeho bydliště) a v takovém případě je zásilka taktéž uložena na poště. Aktuální informace o stavu Vaší zásilky se můžete dozvědět na tomto odkazu: informace o stavu zásilky.
 • Prosím pozor, pokud jste tedy následující den po našem upozornění o expedici zboží neobdrželi zásilku a ani nenajdete oznámení o uložení je zásilka na 90% uložena na Vaší poště. V takovém případě se prosím na poštu bez váhání obraťte.
 • Pokud si zásilku na poště nevyzvednete do 7mi dnů, bude zásilka označena jako nevyzvednutá a vrácena zpět na naši adresu.Potom po vás budeme požadovat náhradu poštovného.

  Doručovací podmínky PPL :.

 • Doručení balíku:
 • Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti
 • Zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den
 • Hmotnost balíku je omezena do 50 kg
 • V určitých lokalitách ČR nabízíme i večerní doručení v rozmezí 17–21 hodin (seznam lokalit naleznete na http://www.ppl.cz/vecerni_doruceni.asp)
 • Zásilku vám doručíme následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele
 • Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic)
 • Převzetí a reklamace:
 • Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.
 • Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.
 • Pro komunikaci s PPL výhradně používejte číslo zásilky (11 číslic)

  Zaslání a platba Slovensko

  Dodací podmínky a ceny pro Slovenskou republiku

  Zboží zasíláme na Slovensko na dobírku nebo platbou předem na účet. Při doručení na dobírku platíte za zboží přímo kurýrovi při převzítí balíku. Při platbě předem,musí být platba provedena předem převodem na účet v eurech. Splatnost faktury je jeden týden. Po obdržení platby bude zboží ihned odesláno.

  Přepravu na Slovensko zajišťuje společnost DHL. Ta má stanoveno dodání zásilky do 24 hodin od převzetí.

  Cena poštovného na Slovensko se odvíjí podle hmotnosti balíku. Poštovné bude poté připočteno k celkové ceně objednaného zboží. Maximální možná hmotnost balíku je 50 kg. Cena bude přečítána vždy podle aktuálního kurzu eura.

  Cena poštovného při platbě dobírkou:

  Hmotnost balíku do: Cena poštovného v Kč:

  do 5 kg . . . . . . . ..... . . . . . . . . . . . . . . 315,-

  do10 kg . . . . . . . . . ..... . . . . . . . . . . . 370,-

  nad 10 kg . . . . . . . . . . ..... . . . . . . . . . .430,-

  Cena poštovného při platbě předem na účet:

  Hmotnost balíku do: Cena poštovného v Kč:

  do 5 kg . . . . . . . ..... . . . . . . . . . . . . . . 255,-

  do10 kg . . . . . . . . ..... . . . . . . . . . . . . 310,-

  nad 10 kg . . . . . . . ..... . . . . . . . . . . . . .370,-

  Upozorňujeme zákazníky,že pokud nebude balík odeslaný na dobírku převzen,bude požadováno uhrazení celé výše poštovného!! Pokud k úhradě poštovného nedojde,bude ztráta poštovného vymáhana firmou pro vymáhání pohledávek. Proto doporučujeme vždy si pohlídat doručení a převzítí zásilky,pokud musíte nečekaně odcestovat,ihned kontaktujte naši firmu.

Tisk stránky Tisk stránky